REHAKU

Prémiové ortopedické a sportovní vložky do bot Superfeet

Ortopedické vložky Superfeet napomáhají správnému postavení nohy a její stabilizaci a tím pomáhají i správnému postavení celého těla. Správné postavení nohy umožní i správný pohyb v průběhu celého kroku, čímž se eliminují hlavní příčiny bolestí nohou. Vložky optimalizují absorpci nárazů, čímž chrání klouby a svaly a fungují i jako prevence proti budoucím bolestem.
Vložky Superfeet jsou výjimečné svým zaměřením na maximální, ale přesto pohodlné zpevnění paty a správné biomechanické podepření klenby nohy, které je zajištěno tzv. stabilizačními miskami a kvalitním materiálem vložek.

K podepření nohy využívají patentovaný stabilizační systém v ¾ délce nohy, vyrobený z pevného, tenkého a pružného a velmi trvanlivého speciálního plastu. Vrchní vrstva vložky je z pěnového materiálu o vysoké hustotě, který poskytne po celé délce chodidla podporu a komfort. Povrch je potažen antibakteriálním textilním materiálem, který obsahuje částice stříbra, blokující vývoj plísňových onemocnění.

Superfeet vložky jsou vhodné pro aktivní pohyb v běžném životě i pro rekreační či výkonnostní sportovce.
Správný typ vložky doporučujeme vždy až po konzultaci a otestování fyzioterapeutem. Vložky se rozdělují do dvou hlavních variant:

Varianta TRIM -TO – FIT se používá pro obuv s odstranitelnou vložkou.

  • Typ BLUE (nejuniverzálnější model) je vhodný pro podélně plochou nohu s nízkou až středně vysokou klenbou. Doporučeno zejména pro běh, fotbal a turistiku.
  • Typ GREEN poskytuje max. podporu, stabilitu, rovnováhu a tlumení nárazů. Snižuje nadměrnou pronaci. Ideální pro nohu se středně vysokou klenbou, ale umí se přizpůsobit i k noze s plochou klenbou. Doporučeno pro pracovní a vycházkovou obuv, běžeckou, turistickou a trekingovou obuv, i boty pro lyžování a snowboard.
  • Typ ORANGE (pro muže) a BERRY (pro ženy) je vhodný příčně plochou nohou, pro střední a vysokou klenbu nohy. Doporučeno pro sportovní a pracovní obuv a též pro jednotlivce, kteří po dlouhou dobu stojí.
  • Typ BLACK je vhodný pro nohu s nízkou klenbou, ale přizpůsobí i k ostatním typům klenby . Je určen pro lidi s plochou a přecitlivělou nohou, kteří mají potíže s nošením protetických pomůcek. Protože je tenká a lehká, padne do většiny typů obuvi. Doporučeno do vycházkové obuvi, do přiléhavé sportovní obuvi, ideální pro golf, horská kola.
  • Typ COPPER DMP, což jsou vložky s DMP pěnou, vynikajícím materiálem pro diabetiky se zdravou nohou a starší osoby. Poskytují vyšší úroveň pohodlí a lépe se individuálně přizpůsobí vaší noze..
  • Typ CARBON je supertenká a lehká vložka, vhodná např. do obuvi na kopanou, běh , tenis a sálové sporty.
Varianta EASY - FIT 3/4 se používá pro obuv s neodstranitelnou vložkou.
Easy Fit Men´s 3/4. a Easy Fit Women´s ¾ používají stejný patentovaný biomechanický tvar a hloubku misky jako všechny ostatní Superfeet vložky, ale jsou konstruovány tak, aby padly i do těsně přiléhavé příležitostné obuvi. Vhodné pro obuv mokasínového typu, obuv šněrovací, k dispozici je i typ vložky pro obuv s vysokými podpatky.
Adresa
Rehabilitace a akupunktura s.r.o.
Hybernská 1617/40
Praha 1
Copyright © 2004–2022 Rehabilitace a akupunktura | design & kód Karolína Vyskočilová
crossmenu